Ақпараттық жүйелер» бб-ның білім алушыларына арналған «Стартап үшін идеясын қалай және қайдан табуға болады?» қонақ дәрісі

26 қазанда 506 аудиторияда “Ақпараттық жүйелер” ББ 2 курс студенттеріне арналған «Стартап үшін идеяны қалай және қайдан табуға болады» деген тақырыбына қонақ дәрісі өтті.

Студенттердің алдында «Magneri games»  мобильді ойындарын құру бойынша компанияның директоры Тунгатаров Рустам Маратұлы сөз сөйледі.

Дәріс барысында Рустам Маратұлы балалармен бизнес құру түралы тәжірибесімен бөлісті, стартаптар үшін идеяларды қайдан іздеу керек, олармен не істеу керек және стартап құру немен құрылатыны туралы айтты. Стартаптың жетістігіне әсер ететін ойлау және қоршаған орта мәселелеріне ерекше назар аударды.

Дәрісті ұйымдастырушы – Ким Екатерина Романовна, т.ғ.к., ассоц. “Тұран” Университетінің “Ақпараттық технологиялар” кафедрасының профессоры.