«Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінің сот-сараптамалық сараптамалар орталығы» МКҚК сот сарапшыларына арналған біліктілікті арттыру курстары

БҰҰ-ның 17 SDG «Тұрақты даму бойынша әріптестік» бағдарламасын жүзеге асыру, «Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасы 2023 жылғы 17-21 қазан аралығында «Азық-түлік емес тауарлардың сот-сараптамалық тауарлық зерттеулері» циклінде «Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінің Сот сараптамасы орталығы» МКҚК сот сарапшыларының біліктілігін арттыру курстарын ұйымдастырып, табысты өткізді. Баяндамашылар «Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасының меңгерушісі Алдабергенова Н.А., кафедра профессоры Алаева Г.Т., қауымдастырылған профессор Джумабаева К.А. Курстар тәжірибе алмасу және еліміздің барлық өңірлерінің сот сарапшыларының тәжірибесін талқылау арқылы Қазақстандағы сот-сараптама қызметінің өзекті мәселелерін көрсетеді.