III Халықаралық маркетинг турнирі жоғары оқу орындары мен колледждер үшін «Uskills-up Marketing Battle» 2024 ж.

Тұран университеті және қазақстандық маркетинг қауымдастығы жоғары оқу орындары мен колледждер үшін маркетинг бойынша III халықаралық турнир өткізеді «USkills-up Marketing Battle».

Турнирдің мақсаты-студенттерді маркетингтік пәндерге оқытуда және олардың әлеуетін анықтауда жоғары оқу орындары мен колледждердің дамуын қолдау. Турнир алған білімдері мен дағдыларын маркетинг саласындағы практикалық мәселелерді шешуде қолданғысы келетін студенттерге, сондай-ақ маркетинг маманы мамандығын алға жылжыту үшін өткізіледі: сырттай және онлайн-интерактивті форматта.

Конкурсты сараптамалық сүйемелдеуді маркетинг мамандары, кәсіпкерлер, қазақстандық Маркетинг Қауымдастығының өкілдері және бизнес өкілдері жүзеге асырады.

Турнир екі турдан тұрады:

• презентацияны бағалау негізінде алдын ала сырттай іріктеу туры,
  • “Stand up Battle” онлайн форматындағы бетпе-бет тур.

Турнирге бакалавриат, магистратура және докторантура студенттерінің командалары қатыса алады. Топ мүшелерінің саны 2-ден 4 адамға дейін.

“USkills-up Marketing Battle” қатысу үшін өтінімді сілтеме бойынша толтыру қажет.