Digital Almaty халықаралық цифрлық форумы

01.02.2024-03.02.2024 ж. – “Радиотехника, электроника және телекоммуникация” кафедрасының студенттері мен оқытушылары Digital Almaty 2024 форумына қатысты.

🌟 🚀 Біз Digital Almaty 2024-ке қатысудан алған әсерімізді қуана бөлісеміз! Біздің РЭТ (Радиоэлектроника және телекоммуникация) кафедрасының студенттері мен оқытушылар командасы іс-шараға келушілер ретінде қатыса отырып, Цифрлық технологиялар мен инновациялар әлеміне енудің бірегей мүмкіндігіне ие болды.

🔬 💡 Біз Цифрлық технологиялар саласындағы соңғы үрдістер мен жетістіктерге арналған әртүрлі секцияларда сөз сөйлеуді және презентацияны қызыға тыңдадық. Заттар интернетінің дамуын талқылаудан бастап өнеркәсіпте жасанды интеллектті пайдалану перспективаларына дейін әрбір баяндама бізді жаңа идеяларға шабыттандырды және технология әлемі қайда бара жатқанын терең түсінуге мүмкіндік берді.

🤝 🔝 Бұл сонымен қатар біз үшін цифрлық мамандармен және сарапшылармен байланыс орнатудың тамаша мүмкіндігі болды. Біз өнеркәсіп пен ғылымның әртүрлі салаларындағы әріптестермен белсенді түрде сөйлестік, тәжірибе мен идеялармен алмастық, бұл біздің технологиялық ландшафт туралы түсінігімізді байытқаны сөзсіз.

💻 🌐 Digital Almaty 2024-ке бару біз үшін цифрлық технологияларды одан әрі дамыту және оқыту үшін шабыт пен мотивация көзі болды. Біз ол жерден жаңа білімнің багажымен кетіп, оларды оқуымызға және болашақ мансабымызға қолдануға дайынбыз. Бүкіл команда келесі оқиғаларды асыға күтеді, онда біз Цифрлық мүмкіндіктер әлеміне қызықты саяхатымызды жалғастыра аламыз!