USkills-up Marketing Battle жеңімпаздарды құттықтаймыз!

2024 жылғы 21 ақпанда “Тұран” университетінде жасанды интеллектті пайдалануға арналған “USkills-up Marketing Battle” жоғары оқу орындары мен колледждер үшін маркетинг бойынша үшінші халықаралық турнир өтті.

Биыл Қазақстанның 6 жетекші жоғары оқу орнынан 7 команда қатысты. Әр команда жасанды интеллект құралдарын қолдана отырып, нақты бизнес үшін бірегей маркетингтік стратегияны ұсынды. Қазылар алқасы шығарған идеялар мен шешімдер олардың әртүрлілігімен және маркетингтегі инновацияларымен таң қалдырды.

“Тұран” университетінің no LIMITS командасы келесі құрамда: Артем Шульга, Арина Есімова, Карина Елибаева (3 курс оп Маркетинг) өз жобасын лайықты көрсете отырып, қиын күресте екінші орынды иеленді.

“Маркетинг және логистика” кафедрасы жеңімпаздарды құттықтап, шығармашылық және кәсіби табыстар тілейді!