«Тұран» университетінің «Туризм» ББ студенттері арасында туристік көпсайыста 2-ші орын

2024 жылғы 9-10 наурызда Қазақ спорт және туризм академиясында Осман Үгітұлы Сардаровты еске алуға арналған туристік көпсайыстан Турнир өтті. Жарыс қатысушыларына «жеке» және «байламдар» қашықтықтарында жарыс ұсынылды. Қазақстанның түрлі қалаларынан: Алматы, Астана, Түркістан, Орал қалаларынан 70-тен астам адам өздерінің спорттық шеберліктерін көрсетті. Ресей Федерациясының қонақтары да болды.

«Тұран» университетінен «Туризм» білім беру бағдарламасының 2 курс командасы сөз сөйледі: Белоусов Александр, Санаров Егор, Заитов Ілияс және Каландарова Шаходат («Туризм және сервис» кафедрасының оқытушы – сениор-лекторы А.А. Эргешов).

Екі күндік жарыстың қорытындысы бойынша жастар арасында «байлам» дистанциясында Белоусов-Санаров жұбы екінші орынға ие болды.

Спорттық және тау шыңдарына жетуде одан әрі табыс тілейміз!