Тәуекел-менеджмент бойынша кейс-чемпионаттағы “Ақпараттық жүйелер” білім беру бағдарламасының студенті

2024 жылдың 16 сәуірінде “Ақпараттық жүйелер” білім беру бағдарламасының 4 курс студенті Ишмуратов Наиль KBTU risk MANAGEMENT Case COMPETITION Тәуекел менеджменті бойынша кейс-чемпионатының финалына қатысты.

Тәуекел-менеджмент бойынша кейс-чемпионат Қазақстанда алғаш рет өткізілді және оны ҚБТУ, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі, Қазақстанның қаржы ұйымдарының қолдауымен Мемлекеттік кредиттік бюро ұйымдастырды.

Кейс-чемпионатқа әр түрлі университеттерден барлығы 20-ға жуық команда қатысты. Екі айдың ішінде командалар онлайн режимінде кейс-чемпионаттың міндеттерін шешіп, ұйымдастырушылармен және эдвайзерлермен байланыста болды, олар қатысушылармен жұмысты орындау бойынша кеңестермен бөлісті.

Наиль кейс-чемпионатқа қатысудан оң әсер алды, Data Science бағытын зерттей бастап, болашақта осы бағытта жұмыс істеуді жоспарлап отыр.

Ишмуратов Наилге оның барлық бастамаларына жетістіктер мен сәттілік тілейміз!!!