«Туризм және сервис» кафедрасының студенттері мен оқытушыларының «Алтын Емел» мемлекеттік ұлттық табиғи паркіне сапары

1-2 мамырда «Туризм және сервис» кафедрасының студенттері мен оқытушылары Қазақстан туристік қауымдастығының (КТА) 25 жылдығына арналған айлығы шеңберінде және «Туристік-экскурсиялық және спорттық дайындық», «Өлкетану және музейтану», «Экскурсоведение» пәндерін оқу шеңберінде «Алтын-Эмл» мемлекеттік ұлттық табиғи паркіне сапармен барды, «Туризм және қонақжайлылық индустриясының негіздері».

Топты орналастыру қонақ үйлерде болды. Студенттер экскурсиялық турларды ұйымдастырумен танысты, Ш. Уәлиханов мұражайы, Бархан, Ақтау таулары, Қатутау таулары сияқты нысандарды тамашалады. Кафедра оқытушылары Қойчубаева Д.с., Бүркітбай Ә.Ж. білім алушылардың болашақ ұрпағына тарататын тәжірибе жинақтады. Жетекшісі – Файзуллина Г.Ш., меңгерушісі «Туризм және сервис» кафедрасы.