“Ақпараттық технологиялар” кафедрасының оқытушылары үшін “Студенттердің ғылыми-зерттеу жұмысы қазіргі ЖОО-да мамандар даярлаудың құрамдас бөлігі ретінде” ғылыми онлайн-семинары

Орнықты даму мақсаттарын іске асыру үшін (4 – Барлық қамтылған және әділ сапалы білім беруді қамтамасыз ету және баршаның өмір бойы білім алу мүмкіндігін қолдау) 2024 жылғы 2 мамырда “Тұран” университетінде “студенттердің ғылыми-зерттеу жұмысы қазіргі ЖОО-да мамандар даярлаудың құрамдас бөлігі ретінде” тақырыбында ғылыми онлайн-семинар өткізілді.

Семинар спикері т.ғ.к., “Ақпараттық технологиялар” кафедрасының қауымдастырылған профессоры Ким Екатерина Романовна кафедра оқытушыларымен білім алушылардың ғылыми және бизнес-жобаларына жетекшілік ету тәжірибесімен бөлісті.

Сондай-ақ, Екатерина Романовна семинарда студенттердің ғылыми қызметпен не үшін айналысу керектігін және бұл ретте қандай дағдылар мен құзыреттер қалыптасатынын айтып, студенттердің ғылыми-зерттеу жұмысы оның әртүрлі оқылатын пәндерінің оқу процесіне қалай енгізілетінін көрсетті.

Семинар соңында Е.Р. Ким инновациялық жарыстардың, хакатондар мен акселераторлардың ресейлік платформасын көрсетті BRAIM.ORG. осы платформаның көмегімен Екатерина Романовна осы семестрде “Ақпараттық жүйелер” (6B06101, 7M06101 және 7M06103) және “Зияткерлік робототехника” (6B06103) білім беру бағдарламаларының білім алушыларына арналған “Компьютерлік модельдеу негіздері” пәні бойынша “Имитациялық модельдерді құру” конкурсын өткізді”.