«Менеджмент» білім беру бағдарламасы бойынша магистранттардың ғылыми-зерттеу жұмыстарының республикалық конкурсының II кезеңін өткізу нәтижелері

«Тұран» университеті базалық ЖОО ретінде «Менеджмент»білім беру бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындары магистранттарының ғылыми-зерттеу жұмыстарының республикалық конкурсының II кезеңін өткізді.

Конкурстың II кезеңіне Қазақстан Республикасының 5 жоғары оқу орнынан қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде ұсынылған магистранттардың 8 ғылыми-зерттеу жұмыстары жіберілді:

2 турдың нәтижелері бойынша орындар келесідей бөлінді:

• 1 орын – Серікахметова А.Б., Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ. Ғылыми жетекшісі – э.ғ.д., профессор Адамбекова А.А.
  • 2 орын – Абдрашев А.H., «Алматы технологиялық университеті». Ғылыми жетекшісі – PhD, қауымдастырылған профессор Саханова Г.Б.
  • 2 орын – Иовик А.К., «Тұран» Университеті. Ғылыми жетекшісі – PhD, қауымдастырылған профессор Ералина Э.М., э.ғ.к., қауымдастырылған профессор Букейханова Т.К.
  • 3 орын – Бейимбетова Д.Т., Тайсенгирова М.Т., Тулемисова Д.М., «Алматы Менеджмент Университеті». Ғылыми жетекшісі – э.ғ.к., қауымдастырылған профессор Кайдарова Л.К.
  • 3 орынТұрғынбек Б.Ж., Ыбырай М.Ж., Малгаждар А.Е., Алматы гуманитарлық-экономикалық университеті. Ғылыми жетекшісі – м.ғ.д., аға оқытушы Шиганбаева Н.Б., м.ғ.д., аға оқытушы Тлеубекова А.Д.