Мансап квесті “Flavor Go”

2024 жылдың 18 мамырында “Тұран” университетінде «Flavor GO» қалалық мансап квесті өтті. Бұл квест “Тұран” университетінің Мансап және көшбасшылық орталығы халықаралық PepsiCo компаниясымен серіктестікте ұйымдастырылды.

Іс-шараның мақсаты – «Үздік жұмыс беруші» номинациясының жеңімпазы үшін компанияда жұмысқа орналасуға қызығушылықты арттыру және студенттердің Pepsico-дағы даму және өсу мүмкіндіктері туралы хабардарлығын арттыру.

Мансаптық квестке “Тұран” университеті, Назарбаев университеті, ҚБТУ, Де Монфорт университеті және т.б. студенттер қатысты.

Барлық қатысушылар пайдалы уақыт өткізіп, серіктестерден естелік сыйлықтар мен сертификаттар алды.

Жеңімпаздар Energizers командасы болды, олар бағалы сыйлықтарға ие болды, ал ең белсенділер жыл сайынғы PepsiCo GO жас таланттарды дамытуға арналған бағдарламасына жылдам жолдама алды. Квест қорытындысын шығарғаннан кейін барлық қатысушылар PepsiCo қызметкерлерімен кешкі асқа қатысты, онда жұмысқа орналасуға қатысты барлық сұрақтарын қойып, білім беру «Викторина ойынына» қатыса алды.

PepsiCo әлемдегі және Орталық Азия нарығындағы ең ірі тамақ және сусын өндірушілердің бірі болып табылады: сусындар, шырындар, жеңіл тағамдар, сүт өнімдері және балалар тағамы санаттарында 500-ден астам қызметкер және 18 бренд бар. Қазақстандағы компания 6 жыл қатарынан халықаралық Top Employer сертификатын алды, бұл оны мансап құру үшін ең тартымды орындардың біріне айналдырады. Жас таланттарды дамытуға арналған PepsiCo Go бағдарламасының арқасында компанияда студент ретінде келген бірнеше ондаған тәжірибелі қызметкерлер жұмыс істейді.