2024 жылғы Халықаралық қаржылық қауіпсіздік олимпиадасының 1-ші турының жеңімпазы Сейшонло Лейланы құттықтаймыз!

Қазақстан Республикасы Қаржы мониторингі агенттігі, Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы жанындағы Құқық қорғау органдары академиясы, Қарағанды ​​университеті. Е.А. Букетова, «Тұран» университеті, «AML ACADEMY» Қаржы мониторингі академиясы 2024 жылғы қаржылық қауіпсіздік бойынша халықаралық олимпиадаға іріктеу кезеңін өткізді.

Олимпиаданың негізгі мақсаты – жастардың қаржылық сауаттылығын арттыру, заманауи тенденциялар туралы білім алу, сондай-ақ қаржы секторындағы тәуекелдер мен қауіптерге төтеп бере білу.

2024 жылдың 13 мамыры мен 20 мамыры аралығында іріктеу кезеңінің 2 кезеңі өтті. Іріктеу турының (тестілеу) бірінші кезеңіне Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарынан 48 бакалавриат пен магистрант қатысты. Екінші кезеңде қатысушылар эссе жазумен жұмыс істеді.

Іріктеу кезеңінің қорытындысы бойынша бірінші және екінші кезеңнің қорытындысы бойынша 10 жеңімпаз қатысушы анықталды.

Жеңімпаздар 2024 жылдың 30 қыркүйегі мен 4 қазаны аралығында Ресей Федерациясында (Краснодар өлкесі, «Сириус» федералды аумағы) өтетін олимпиаданың финалдық кезеңінде Қазақстан Республикасының атынан қатысады.

Жеңімпаздар қатарында «Тұран» университетінің «Қаржы» ОП 3 курс студенті Сейшонло Лейла да бар.