Қазақстан Республикасының мамандандырылған оқу орталығында “Тұран” университетінің құқық жоғары мектебі студенттерінің қатысуымен «үздік мерген» атты ауқымды және қызықты іс-шара өтті

Еліміздің түкпір-түкпірінен студенттерді жинаған ауқымды және қызықты «Үздік мерген» іс-шарасы өтті. Оған өз дағдыларын көрсетіп қана қоймай, жеңіске деген шынайы ерік-жігерін көрсеткен жетекші жоғары оқу орындарының өкілдері қатысты. Қатысушылар арасында келесі оқу орындарының студенттері болды:

• әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті,
  • Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті,
  • Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті,
  • «Тұран» Университеті,
  • Д. Қонаев атындағы Университеті,
  • Санкт-Петербург Гуманитарлық кәсіподақтар университетінің Алматы филиалы,
  • А. Әбілқас Сағынов атындағы Қарағанды техникалық университеті.

«Тұран» университетінің Жоғары құқық мектебінің “Құқықтану” мамандығының 4 курс, 211(4)-2 және 211(4)-1 тобының студенттері жүлделі орындарға ие болды .

1. Шыңғысхан Сания Ғалымқызы 211 (4) -1 – 1 орын:
  2. Болат Данагүл Дамировна 211 (4) -2 – 2 орын;
  3. Барзамова Тахмина Райдиновна 211 (4) -2 – 2 орын.

Студенттерімізді керемет жетістіктерімен құттықтаймыз! Одан әрі табыстар мен жаңа биіктерге жетуді тілейміз!