Welcome Party: Starks of Turan студенттік ұйымынан «Ойжұмбақ»

Жыл сайын оқу жылының басталуы жаңа танысулар мен оқуға қайта оралу ғана емес, бірінші курс студенттері үшін көңілді, жарқын мереке – қарсы алу кеші өтеді.  Биылғы жылы университетімізде әдеттен тыс тақырыптағы «Ойжұмбақ» іс-шарасын өткізу туралы шешім қабылданды, бұл іс-шараның мақсаты – студенттік өмірде болатын барлық эмоцияларды көрсету.  Акт залында біз мультфильмнің атмосферасын дизайнмен жеткізген болатынбыз. Қарсы алу кешінің негізгі шараларының бірі 1 курс студенттері мультфильмнен эмоция әлеміне енуге мүмкіндік беретін тематикалық ойындар болды.

«Ойжұмбақ» мультфильмі негізінде ұйымдастырылған қарсы алу кеші оқу жылының тамаша бастамасы болды.  Бұл студенттерге бір-бірін білуге мүмкіндік беріп қана қоймай, олардың эмоцияларын жақсы түсінуге де үйретті.  Көңілді және ерекше атмосфера бірінші курс студенттерін біріктіруге көмектесті, ал тақырыптық жарыстар мен ойындар көптеген жарқын естеліктер қалдырды. Бұл кеш баршаға барлық эмоциялар маңызды екенін және оларды түсіну және білдіру өмірдегі кез келген қиындықтарды жеңуге көмектесетінін еске салды – әсіресе жаңа университет өміріндегі алғашқы қадамдар кезінде.