20-22 қазан аралығында «Berkut Media Group» продюсерлік орталығы «Телевизиялық шеберлік студиясын» таныстырды.

20-22 қазан аралығында «Berkut Media Group» продюсерлік орталығы «Тұран» университетінің қолдауымен «Телевизиялық шеберлік студиясын» таныстырды.

Аталған іс-шара аясында ҚР Еңбек сіңірген қайраткерлері мен кино, радио және теледидар саласындағы медиа тұлғалардың бірқатар шеберлік сыныптары өткізілді.

Спикерлер ретінде Сауық Жақанова, Бүркіт Бекмағанбетов, Динара Егеубаева, Сергей Пономарев, Мейірхан Аширимбетов, Иван Савоськин, Талғат Асанов, Роман Альманский сөз сөйледі. Үш күн бойы «Turan Film Academy» Жоғары мектебінің және «Журналистика» факультетінің студенттері көрнекті қайраткерлердің  ойларын, теледидармен байланысты түрлі тақырыптардағы пікірталастарына белсенді қатысты.