“Менің кіші Отаным – менің үлкен елім” халықаралық телекөпірі

2021 ж.21 желтоқсанда “Тұран” университеті мен Волгоград басқару институты-РАНХиГС филиалы студенттері үшін “Менің кіші Отаным – менің үлкен елім” атты халықаралық телекөпір өтті.

“Журналистика және аударма ісі” кафедрасының профессоры Гүлжан Мұсабекова және “Лингвистика және мәдениетаралық коммуникация” кафедрасының аға оқытушысы Ольга Антимонова (РАНХиГС) іс-шараны ресейлік және қазақстандық студенттердің бірлескен мәдени-ағартушылық жобасын модерациялады.

Іс-шараның мақсаты – “Тұран” университеті мен Президенттік академияның Волгоград кампусы арасында академиялық байланыстарды орнату.

Кездесуге қатысушылар бір-бірін туған қалаларының мәдени-тарихи көрікті жерлерімен, ұлттық дәстүрлерімен, жоғары оқу орындарының жұмысымен және олардағы студенттік өмірімен таныстырды.