Turan Film Academy жоғары мектебі жаңа білім беру бағдарламасына 6В02153 “Кино және теледидар өндірісі” қабылдау жариялайды

“Turan film academy” жоғары мектебі (Тұран университеті) талапкерлерді бакалавриаттың жаңа білім беру бағдарламасына – “Кино және ТВ Продюсерлігіне”қабылдауды жариялайды.;

Бұл Қазақстандағы кино мен теледидарда тек продюсерлікке арналған алғашқы білім беру бағдарламасы.

Қазіргі уақытта толық курсқа (4 жыл) оқуға қабылдау жүріп жатыр.

Жаңа оқу бағдарламасының арқасында “кино және ТВ продюсерлігі” мамандандыруының студенттері оқу және курстық практикалық жұмыстарды орындау кезінде “кино және ТВ режиссурасы”, “Операторлық өнер” және “актерлік өнер”мамандықтарының студенттерімен тығыз өзара іс-қимыл жасайтын болады.

Бұдан басқа, негізгі пәндер – кинодраматургия, монтаждау теориясы мен практикасы, кинодағы костюм мен грим, бейнелеу өнерінің тарихы және шығармашылық бағыттағы басқа да пәндер мамандандырылған студенттер үшін бірлесіп өтеді – Операторлық өнер, режиссура және продюсерлік ету.

• Құжаттарды қабылдау 2022 жылғы 7 шілдеге дейін жүзеге асырылады;
  • Консультация-2022 жылғы 8 шілде;
  • Бірінші шығармашылық емтихан-11 шілде 2022 жыл;
  • Екінші шығармашылық емтихан-2022 жылғы 13 шілде;

Толық ақпарат алу үшін Тұран университетінің (Сәтпаев 16а)қабылдау комиссиясына хабарласуға болады

Байланыстар:

• +7 777 244 0377;