«Жоғарғы мектептің білім беру процесінде ақпараттық-коммуникациялық технологияларды қолданудың заманауи тәсілдері» тақырыбында семинар

23.11.2022 ж. «Радиотехника, электроника және телекоммуникация» кафедрасының ұйымдастыруымен «Жоғарғы мектептің білім беру процесінде ақпараттық-коммуникациялық технологияларды қолданудың заманауи тәсілдері» тақырыбында ғылыми-әдістемелік семинар өтті. Тәжірибелі ғылыми қайраткерлердің бас қосуымен өтті.

Семинарға да қатысқандар:

• Алипбаев К.А. – ф-м.ғ.к., Даукеев Г.Ж. атындағы АЭжБУ-нің  «Телекоммуникация және ғарыштық инженерия» институтының директоры.
  • Қасымова Д. Т.-  Логистика және көлік Академиясының  PhD докторы, қауымдастырылған профессор, «Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар» кафедрасының меңгерушісі.
  • Мекебаев Н.О. – Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университетінің PhD докторы, қауымдастырылған профессордың м. а., “Математика” Білім Бағдарламасының басшысы.
  • Сансызбай Қ.М. – Логистика және көлік Академиясының PhD докторы, қауымдастырылған профессор, “Автоматтандыру және басқару” кафедрасының меңгерушісі.
  • Комекбаев А. Е. – Даукеев Г.Ж. атындағы АЭжБУ-нің   «Телекоммуникациялар және инновациялық технологиялар” кафедрасының меңгерушісі.
  • Шерментаева Ж. У. – магистр, Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық Университетинің 3 курс докторанты.

Жоғары оқу орнының білім беру процесіне ақпараттық технологияларды енгізудің өзекті мәселелері талқыланды. Білім беруді ақпараттандыру процесінде білім беру жүйелерінің интеграциясының оң және теріс факторлары қарастырылады.

Соңғы жазбалар