Netpeak Kazakhstan digital-маркетинг агенттігінің project менеджері Әзімханнов Рүстеммен қонақ кездесуі

2023 жылғы 27 қарашада Э.ғ. к., “Маркетинг және логистика” кафедрасының зерттеуші профессоры М. Т. Давлетова “Маркетинг” ББ 3 және 4 курс студенттерінің (4, 3 және 2 Г. О.) бизнес-құрылымдардың өкілі-Project netpeak Kazakhstan digital – маркетинг агенттігінің менеджері Асимханновпен кездесуін ұйымдастырып, өткізді. Кездесу барысында бизнес өкілі студенттерге Netpeak Kazakhstan агенттігінің қызметтері, интернеттегі тауарларды (қызметтерді) жылжытудың диджитал құралдары туралы айтып, іске асырылған жарнама жобасының кейсіне мысал келтірді. Студенттер сөз сөйлеу тақырыбына белсенді және белсенді қызығушылық танытты, көптеген сұрақтар қойды және өзекті тақырыпты талқылауға қатысты. Кездесу жоғары деңгейде өтті, Ақпараттық, қызықты және пайдалы болды. Спикер презентация материалдарымен бөлісті.