“Uskills-up Marketing Battle” маркетинг бойынша III халықаралық турнирдің жеңімпаздары Қазтұтынуодағы университетінің Жасанды интеллект саласындағы озық идеяларын ұсынады

2024 жылдың 21 ақпанында “Тұран” университетінде “USkills-up Marketing Battle”жоғары оқу орындары мен колледждер үшін маркетинг бойынша үшінші халықаралық турнир өтті. Биылғы жыл ерекше болды, өйткені турнирдің тақырыбы маркетингте жасанды интеллектті қолданудың бай және қызықты саласына қатысты болды.

Турнирдің мақсаты маркетингтік стратегияларда жасанды интеллект қызметтерін пайдалану қабілетін көрсету, сондай-ақ оларды құру процесін көрсету, құралдарды таңдау және мүмкін болатын қиындықтарды жеңу болды.

Биыл Қазақстанның 6 жетекші жоғары оқу орнынан 7 команда қатысты. Әр команда жасанды интеллект құралдарын қолдана отырып, нақты бизнес үшін бірегей маркетингтік стратегияны ұсынды. Қазылар алқасы шығарған идеялар мен шешімдер әртүрлілігімен және жаңашылдығымен таң қалдырды.

Келесі командалар жеңімпаз атанды:

1. * AIStudent * – Almaty Management University командасы
  2. * No LIMITS * – “Тұран” университетінің өкілдері
  3. * Кренги * – Қазтұтынуодағы Қарағанды университетінің қатысушылары

Бұл турнир қазақстандық университеттер арасында ғана емес, сонымен қатар Ресей өкілдерінің қатысуымен маркетинг және жасанды интеллект саласындағы білім мен тәжірибе алмасу алаңына айналды. Турнир үш тілде — қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде жұмыс істейді, бұл әртүрлі елдердің командаларына қатысуға мүмкіндік береді.

Тәжірибелі маркетолог-практиктерден және қазақстандық Маркетинг Қауымдастығының мүшелерінен тұратын ТУРНИРдің қазылар алқасы идеяның креативтілігін ғана емес, сонымен қатар оның практикалық қолданылуын, нарықтың нақты жағдайларына бейімделуін бағалады.

Біз турнир жеңімпаздары мен қатысушыларын әсерлі жетістіктерімен құттықтаймыз және “USkills-up Marketing Battle”келесі кезеңдерінде жаңа идеялар мен инновацияларды күтеміз!