Бизнес-құрылымдар өкілімен тақырып бойынша кездесу: “Қазақстанда электрондық коммерцияны дамыту”

2024 жылғы 26 сәуірде “Маркетинг және логистика” кафедрасының зерттеуші профессоры М. Т. Давлетова “Маркетинг” ББ 3 курс студенттері үшін “халықаралық маркетинг”пәні бойынша бизнес-құрылымдардың өкілімен кездесу ұйымдастырды. Кездесу тақырыбы: “Қазақстанда электрондық коммерцияны дамыту”. Бизнес-құрылымдардың өкілі – “Тикетон” ЖШС Бас директоры Торгунакова Виктория Константиновна. Ол Қазақстандағы электрондық коммерцияның қазіргі жағдайы, проблемалары, үрдістері мен даму перспективалары туралы, интернет-дүкендердің жұмысы туралы айтып, көптеген қызықты статистикалық деректер мен практикалық мысалдар келтірді. Кездесу студенттердің қызығушылығы мен оң пікірлерін тудырды. Олар мұқият тыңдап, сұрақтар қойып, талқылауға белсенді қатысып, өз пікірлерін білдірді. Спикердің баяндамасы жоғары ғылыми-теориялық деңгейде өтті, өте қызықты, мазмұнды, танымдық және пайдалы болды, тәжірибеге бағытталған оқыту қағидаттарына сәйкес проблемалық сипатта болды.