XVI Республикалық Студенттік Пәндік Олимпиадада “Зияткерлік робототехника” білім беру бағдарламасының студенттері

2024 жылғы 23-24 мамырда 6b06103 “Зияткерлік робототехника” білім беру бағдарламасының студенттері Алматы технологиялық университетінде өткен XVI Республикалық пәндік олимпиадаға қатысты.

Республикалық пәндік олимпиада болашақ мамандардың ерекше кәсіби қабілеттерін дамытуды анықтау мақсатында Республикалық студенттік олимпиадалар шеңберінде барлық білім беру бағдарламалары бойынша жыл сайын өткізіледі және талантты студент жастарды қолдау факторларының бірі болып табылады, сондай-ақ республикалық және халықаралық олимпиадаларға қатысуға команда қалыптастыру үшін қажет.

“Ақпараттық технологиялар” кафедрасының студенттері Баженов Леонард (ИР-232 (4) тобы), Сайфаров Андрей (ИР-232 (4) тобы) және Селезнев Валерий (ИР-222 (3) тобы) биылғы жылы осы білім беру бағдарламасы бойынша алғаш рет өткізілген “Роботтар және робототехникалық жүйелер” ББ олимпиадасына қатысты.

Андрей Сафаровты жеке есепте II дәрежелі дипломмен, сондай-ақ барлық қатысушыларды командалық есепте II дәрежелі дипломмен құттықтаймыз.

Команда жетекшісі – т.ғ.к., “Ақпараттық технологиялар” кафедрасының қауымдастырылған профессоры Ким Екатерина Романовна.

Барлық балаларға келесі жарыстарда мұнымен тоқтап қалмауды және жетістіктер мен сәттілік тілейміз!