Қонақ онлайн-дәріс ” Қазақстанда тауар белгілерін қорғау бойынша сот даулары. Орналастыру мысалдары”

Маркетинг және логистика “кафедрасының ұйымдастыруымен” Қазақстанда тауар белгілерін қорғау бойынша сот даулары. Орналастыру мысалдары”.

Онлайн-дәрістің спикері Патенттік сенімді өкіл, заңгер, “ПЛИС бюросы”компаниясының директоры Владимир Алексеевич Ляджин болды.

Онлайн-дәріс 2022 жылдың 21 сәуірінде (сағат 13.00) өтті, оған “Маркетинг” мамандығының студенттері мен “Тұран”университетінің оқытушылары белсенді қатысты.

Онлайн-дәріс “брендингті басқару” пәні бойынша “брендті бәсекелестер мен сквоттерлерден қорғау”тақырыбы аясында ұйымдастырылды.

В. А. Ляджин өз сөзінде тіркелген және тіркелмеген тауар таңбасының ерекшеліктерін, тіпті тауар таңбасын тіркеу туралы куәлік болған кезде де ықтимал тәуекелдерді және сот дауларын қозғамау үшін Тауар таңбаларын қорғау тәсілдерін ашты.

Кездесу барысында қазақстандық тауар таңбаларының сот талқылауларының мысалдары, сондай-ақ оларды шетелде қорғау тәжірибесі қаралды.

Онлайн-дәріс интерактивті форматта өтті, студенттер мен оқытушылар тарапынан көптеген сұрақтар қойылды.

Онлайн – дәрісті ұйымдастырушы-Каирова Асель Ахаткановна, Э.Ғ. М., “Тұран” университетінің “Маркетинг және логистика”кафедрасының аға оқытушысы.