«Туризм» ББ студенттеріне арналған Ольга Викторовна Провентьеваның қонақ дәрісі

25 қарашада «Туризмнің белсенді түрлерінің техникасы мен тактикасы» пәні аясында «Туризм» ББ 2-курс студенттері үшін Провентьева Ольга Викторовнаның қатысуымен қонақ дәрісі өтті («Туризм және сервис» кафедрасының оқытушы – сениор-лекторы Уварова А. Э.). О. в. Провентьева 1984 жылдан бастап туризмде. Оның қызметтік тізімі «Туризм» бағыты бойынша кәсіпте мүмкін болатын іске асыру тәжірибесін көрсетеді. Ол Рязань өнер мұражайында 10 жыл кіші ғылыми қызметкерден бастап Экскурсиялық-көпшілік жұмыс бөлімінің меңгерушісіне дейін жұмыс істеді. Содан кейін Санкт-Петербургте гид-аудармашы болып жұмыс істеді. Балтық туристік оқу кешенінде туристік пәндер оқытушысы бола отырып, студенттерге өз тәжірибесін берді.әдістемелік жұмыс бойынша туризм кафедрасы, туризм факультеті деканының орынбасары; Балтық мемлекеттік техникалық университетінде 06114800-Туризм менеджменті мамандығы бойынша оқу жоспарын әзірледі. Кейіннен Франция мен Англия турларында гид болып жұмыс істеді. Қазіргі уақытта меншік иесі және бас директор ретінде Еуропа бойынша автобус турларын ұйымдастырумен айналысатын «Солтүстік Астана» туроператорлық фирмасының директоры.

Студенттер белсенді сұрақтар қойып, туризм саласындағы кәсіби дайындықтарын дұрыс таңдауға тағы да көз жеткізді.